DESIATOVÝ BOX VELKÝ - INDIGO/RŮŽOVÝ

Kód: 5566
Novinka
Neohodnotené
Značka: B.box
€24,50
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Krabička na desiatu, do ktorého sa vojde úplne všetko! Deti si behom dňa radi vyberajú z dobrôt, ktoré im pripravíte. A tak b.box navrhol variabilný lunchbox, do ktorého zabalíte nespočetné množstvo rôznych druhov svačiniek.

Detailné informácie

Fresk
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50€
Poradenstvo
Poradenstvo
Telefonicky/online
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Na akúkoľvek adresu
Tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Nájdete sem oddelenie pre krajčeky chleba alebo sendvič, pod pohyblivým viečkom je ukrytý chladivý vankúšik, ktorý udrží túto dobrotu dlhšie čerstvu.  Ak pohyblivé viečko odstránite, máte hneď dostatočne veľký priestor pre cestoviny alebo šalát. Jedinečne spracovanie viečka krabičky s elastickým krúžkom umožní vložiť do krabičky celé jablko! Silikonové dvojité viečko potom umožní skladovať v menších oddeleniach ovocie alebo jogurt. Niektoré vnútorné "prekážky"  sú vyjímatelné a nastavitelné, takže si tento desiatový box prestaviate podľa svojej chutí a potrieb. Do lunchboxu sa vojde wrap alebo banán. 

 

Jednoduché otvaranie umožní deťom samostatne sa obslužiť.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Ku desiatovému boxu je možné dokúpiť následujúcí náhradné diely:

náhradná krabička

náhradné viečko s klipom (bez silikonového tesnenia)

náhradné silikonové tesnenie

náhradnú rukoveť

náhradný rozdeľovač

náhradné chladivé vankúšiky

náhradné sendvičové viečko

 

Materiál: krabička, viečko, rozdeľovač, sendvičové viečko - PP (polypropylen), tesnenie a rukoveť - silikon, chladivý vankúšik - netoxický potravinárský gél a EVA

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 235mm x 215mm x 65mm

Váha: 470 g

Objem: 2 L

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umývajte vo vode jemným prípravkom na umývanie nádobia. Opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky, hubky či drotenky, ktoré môžu produkt poškrabať. Umývať len v rukách, nádobie nepatrí do umývačky.

UPOZORNENIE:  Nepoužívajte pre potraviny teplejší než 45 stupňov. Nie je určené pro tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri používaní v mikrovlnnej trúbe musí byť viečko otvorené. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Niektoré tekutiny či potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte deťom. Nepatrí do trúby alebo mrazničky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: