Cumlík z bambusu ortodontický-Vanilla White Elodie Details

Kód: 1971
Neohodnotené
Značka: Elodie
€8,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Pozdravte sa s budúcou generáciou trvalo udržateľných cumlíkov. Cumlík je v prvých rokoch stálym spoločníkom mnohých detí a rodičov, pretože dokáže novorodenca upokojiť a poskytnúť mu pocit bezpečia. Tieto cumlíky z bambusu majú dva vetracie otvory, ktoré znižujú podráždenie kože. Vhodné od 0 do 6 mesiacov veku.

Detailné informácie

Fresk
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50€
Poradenstvo
Poradenstvo
Telefonicky/online
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Na akúkoľvek adresu
Tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Čiastočne materiály rastlinného pôvodu
Tieto cumlíky novej generácie sú čiastočne vyrábané z prírodných materiálov rastlinného pôvodu, ktoré pomáhajú vašej rodine znížiť každodenné používanie plastov.

Sacia časť zo silikónu
Obsahuje ortodonticky tvarovanú silikónovú saciu časť, ktorá má zabrániť budúcim zubným nepravidelnostiam.

Pre rodičov zamerané na dizajn
Vďaka svojmu retro vzhľadu a pocitu v kombinácii so starostlivo vybranými a jemnými farbami sú obľúbené medzi rodičmi s dizajnovým zameraním všade na svete.

Vysoká kvalita a jednoduchá údržba
Testované a schválené podľa európskej bezpečnostnej normy EN-1400. Ľahko sa čistí a sterilizuje vo vriacej vode. Pokyny na použitie sú súčasťou balenia.

Bez škodlivých látok
Úplne bez škodlivých látok, ako sú BPA, ftaláty a PVC.

 

 

Materiál : Štít: 30% Bambus, 70% Olefínový polymér | Sacia časť: 100% Silikón
Certifikáty : BS EN 1400 : 2013+A1:2014
šírka: 5,3 cm
výška: 3,5 cm
Číslo článku : 30115103102NA
 
 
 
Pred prvým použitím cumlíka je potrebné ho sterilizovať. Vložte cumlík do vriacej vody a nechajte ho 5 minút prikrytý variť. Potom ho nechajte 30 minút vychladnúť a nakoniec z cumlíka vymačkajte všetku vodu. Neodporúčame sterilizovať v mikrovlnej rúre. Cumlík do 30 minút po sterilizácii neťahajte ani nepoužívajte. Cumlík by mal byť očistený pred každým použitím. Odporúčame ho umyť vo vlažnej tečúcej vode. Na čistenie cumlíka nepoužívajte saponát. Pred každým použitím cumlík vždy skontrolujte. Vytiahnite cumlík do všetkých smerov a v prípade akejkoľvek známky poškodenia ho okamžite zlikvidujte. Bez ohľadu na vzhľad alebo zhoršenie stavu sa dôrazne odporúča vymeniť cumlík po jeden mesiac používania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: